Facebook’ta 43 Milyon Müşteriniz Var,
Hadi Onlara Ulaşalım!

Facebook Reklamları Markanız için Farklı Fırsatlar Sunar

Müşterileriniz Facebook’ta, reklam odağınız doğrultusunda onlara ulaşabilirsiniz. Facebook reklamları satış, marka bilinirliği veya etkileşim odaklı kullanılır.

Marka hedefinize odaklanarak, doğru Facebook reklamını markanız için kurgular ve potansiyel müşterilerinize yani Facebook’taki hedef kitlenize ulaşırız. Facebook reklamı verme doğru hedef kitleye ulaşmak ile başlar. Bunun bilincinde olan Direktör dijital reklam ajansı, markanızı hedef kitlenize ulaştırmak için hedefinizi öğrenir. Hedefinizle birlikte reklamların kreatiflerini yani görsellerini ya da videolarını oluşturur, Facebook reklamların metinlerini dijital pazarlamanın satış tekniklerine göre oluşturur. Sonuç kaçınılmazdır, kazanırsınız.

Direktör dijital reklam ajansı, Facebook reklamlarınızı performans odaklı yürütür. Günlük olarak optimize edilen Facebook reklamlarınızdan istediğiniz sonucu elde edersiniz.

Tüm bu süreçte şeffaflık vazgeçilmezimizdir. Bu şeffaflık ara panel kullanmadan tüm Facebook reklamları için ne kadar harcadığınızı anlık olarak görüntülersiniz. Faturalarınızı Facebook’tan otomatik olarak alırsınız.

İletişime Geç

Direktör Disiplininde Facebook Reklam Yönetimi

Tasarım

Görseller ve videolar ile Facebook reklamlarınıza etkili görseller oluşturur, dönüş sağlarız.

İçerik

Metinleriniz Facebook reklamlarına uygun olarak yazar, ilgiyle geri dönüş sağlarız.

Performans

Dijital pazarlama uzmanlarımız performans odaklı çalışır. Kuruşuna kadar karşılığını alırsınız.