Müşterileriniz Takipte,
Markanızı Sosyal Medyada Yansıtın.

Sosyal Medya Yönetimimiz Markanız için Fırsatlar Sunar

Profesyonel bir sosyal medya yönetimi gerçekleştiren markalar bilinirliklerini arttırırlar, satışlarını desteklerler ve en önemlisi müşterileri ile bağ kurarlar. Çünkü sosyal medya etkileşim odaklıdır ve müşterilerinizin merak ettiği bir çok soru yazmak istediği çokça yorum vardır. Bu soruları da markanıza sosyal medya aracılığıyla sorarlar ve bu platformlarda markanız hakkında konuşurlar. Markanız hakkında konuşan müşterileriniz ya da müşteri adaylarınız için bizler sosyal medya yönetimini üç aşamada gerçekleştiriyoruz.

İlk aşamada, sosyal medya hesaplarınıza yeni bir konsept yaratıyoruz. Bu sosyal medya konsepti görsellerden, video çalışmalardan ve müşterilerinizin dikkatini çekecek içeriklerden oluşuyor.

İkinci aşamada, sosyal medya hesaplarınızın takipçilerini yeniden yapılandırıyoruz. Ulaşmak istediğiniz kitleye sizleri birebir de ulaşmanızı sağlıyoruz.

Üçüncü aşama ise yeni kitlenizi ve potansiyel müşterilerinizi dinliyoruz, onlara sosyal medyada yönlendiriyor markanıza kazandırıyoruz.

Bu tarzda bir sosyal medya yönetimi; profesyonellik ve belirli çalışma disiplinleri içermektedir. Başarımız profesyonel yönetimimizden, sizi ve markanızı iyi anlamamızdan ve ekibimizin deneyiminden gelmektedir.

Bizler markalara kazandıran reklam ajansı olarak müşterilerimizin kazanmasını istiyoruz.  

Bizimle kazanan markalara sizler de katılın.

İletişime Geç

Direktör Disiplininde Sosyal Medya Yönetimi

Tasarım

Görseller ve Videolar ile markanızın yeni yüzünü ortaya çıkartırız.

Konsept

Metinleriniz ve tasarımlarınız konseptte ilerlerler ve akılda kalıcılığını arttırırız.

Moderasyon

Sorulara, yorumlara anlık cevap verir ve soru işaretleri gideririz.

Kanıtlanmış Başarı

Sosyal Medya Yönetimi

Predator

Sosyal Medya Yönetimi

Acer

Sosyal Medya Yönetimi

Kahve Diyarı